logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

ODOR? NIE, DZIĘKUJĘ! JEST ROZWIĄZANIE PROBLEMU!

ODOR? NIE, DZIĘKUJĘ! JEST ROZWIĄZANIE PROBLEMU!

SYSTEM NEUTRALIZACJI ODORÓW W MIEJSCACH SKŁADOWANIA ODPADÓW NP. PRZY RESTAURACJACH I HOTELACH

W dzisiejszych czasach właściciele hoteli i restauracji  podejmują różne działania, aby  zneutralizować odory  pochodzące z obszaru składowania odpadów. Rozwiązaniem tego  problemu jest specjalnie  zaprojektowany dwu-produktowy system, którego łączne stosowanie pozwala skutecznie rozwiązać problem przykrych zapachów.

Pierwszy produkt redukuje nieprzyjemne zapachy unoszące się w powietrzu, gdy kosze na śmieci są wypełnione biodegradowalnymi odpadkami. 
Dzięki liniowemu systemu dysz i specjalnie zaprojektowanej pompie rozcieńczony preparat bezpośrednio spryskuje  zgromadzone odpady w regularnych odstępach czasu (1 minuta pracy/1 minuta przerwy).Preparat jest w pełni biodegradowalny. Dzięki rozpuszczeniu w wodzie i rozpyleniu – redukuje odory i nie powoduje powstawania osadów. Liczne testy olfaktometryczne wykazały redukcję odorów aż o 90%

 

 

 

Drugi produkt jest preparatem biotechnologicznym do usuwania niepożądanych zapachów  bezpośrednio w koszach na odpadki. Preparatu można również użyć do  punktowego zastosowania  za pomocą opryskiwacza. Preparat działa bezpośrednio na pojemniki, gdy są one puste, ułatwiając biologiczny rozkład tlenowy  tłuszczu, białka i skrobi zawartych w osadach bądź pozostałościach. Nie zawiera patogenicznych bakterii, jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt oraz biodegradowalny.

 

 

 

W kontekście społecznym praca nad neutralizacją odorów jest konieczna i niezbędna. Jest to wymóg, który również ma zastosowanie do usług publicznych, zwłaszcza restauracji i hoteli. Biorąc pod uwagę coraz bardziej rygorystyczne przepisy, właściwe zagospodarowanie  obszaru składowania śmieci i odpadków jest niezwykle ważne. W wielu przypadkach jest to przestrzeń obok restauracji, co skutkuje tym, że odory stamtąd pochodzące docierają do klientów wraz z przykrymi konsekwencjami dla wszystkich. 

Zapytaj o cenę