logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

Rozszerzamy naszą ofertę !

Rozszerzamy naszą ofertę !

Rozszerzamy naszą ofertę o sprzedaż profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych oraz usługi

mycia wysokociśnieniowego wszelkiego rodzaju powierzchni

Poniżej zapowiedź kilku nowości na rok 2018 :
m. in.: Coccinella Red and Scarabeo Red – profesjonalne mycie wysokociśnieniowe

Coccinella, myjka wysokociśnieniowa znana już wcześniej z niezawodności i wydajności w połączeniu z łatwością obsługi, będzie teraz dostępna w dwóch wersjach Coccinella Red wyposażonych w urządzenie Total Stop:

– wersja jednofazowa z 230V pracuje pod ciśnieniem 130bar o natężeniu przepływu 9l/min,

oraz

– wersja trójfazowa 400V z ciśnieniem 150bar o natężeniu przepływu 15L/min.

 

Konstrukcja jest wyposażona w ramę z chromowanej stali, osłonę z polistyrenu i profesjonalną pompę 1450 Rpm z wałem korbowym, głowicą mosiężną, 3 stalowymi/ceramicznymi tłokami wraz z zaworem bezpieczeństwa, manometrem i filtrem wlotowym wody do szybkiego łączenia w komplecie.

Coccinella Red jest idealnym narzędziem pracy np. dla firm budowlano-remontowych, przedsiębiorstw przemysłowych , jak również rolnictwa – zawsze w atrakcyjnej cenie w stosunku do jakości.

 

Scarabeo Red jest profesjonalnym agregatem silnikowym zmontowanym i przetestowanym z identycznymi funkcjami jak Coccinella Red.

Grupy pompowo-silnikowe są prezentowane bez wysokociśnieniowego węża, pistoletu i lancy: w ten sposób klient, wybierając pomiędzy dostępnymi opcjami może uzupełnić produkt zgodnie ze swoimi potrzebami. Scarabeo Red jest idealnym wyborem dla firm, które wykorzystują wodę pod wysokim ciśnieniem do max 4 godzin ciągłej pracy.