logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

Artykuł o naszym produkcie w Gazecie Wyborczej

Artykuł o naszym produkcie w Gazecie Wyborczej

O naszym innowacyjnym produkcie napisała ostatnio Gazeta Wyborcza

Źródło: gazeta wyborcza
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/56,35063,22437399,na-placu-aktywnosci-mieszkancow-stanelo-pierwsze-w-kraju-wodne.html

Dąbrowa Górnicza

Na Placu Aktywności Mieszkańców stanęło pierwsze w kraju wodne drzewo.

Wodne drzewo będzie chłodziło mieszkańców Mydlic w upalne dni.

Smutny, brudny i tonący w ciemnościach po zmroku skwer osiedlowy na dąbrowskich Mydlicach przechodzi właśnie metamorfozę i zmienia się w Plac Aktywności Mieszkańców (…)

W centralnej części skweru, w miejscu gdzie latem dąbrowskie wodociągi stawiały zraszacz wody, stanęła teraz instalacja wyglądem przypominająca drzewo.

– Z 29 dysz latem będzie tryskała woda, chłodząc mieszkańców i obniżając temperaturę okolicy nawet o kilka stopni – opowiada Kamil Dybich. – Jak nam powiedział producent, to pierwsze takie drzewo w kraju. Wcześniej myśleliśmy o instalacji przypominającej fontannę z ziemi, ale baliśmy się, że podczas zimowego odśnieżania, będzie trzeba na nią szczególnie uważać. Dobrze, że w końcu stanęło na drzewie, bo jest niezwykłą ozdobą i atrakcją placu – dodaje.